Душева кабіна - пристрій, що стрімко витісняє ванні. Воно економить простір, а за якістю процедур анітрохи не поступається. Якщо йдеться про бокс, він обмежений у плані комфорту – у ньому можна лише помитися. По-справжньому розслабитися та отримати задоволення від водних процедур допоможе душовий куточок. З ним можна не обмежуватись вузькими стінами боксу. Але для його встановлення потрібна грамотно продумана система зливу води. Інакше від її надлишку псуватиметься не тільки настрій, а й кахель. Тому необхідним елементом є дренаж для душу.
Душевий канал створений для того, щоб позбутися зайвої вологи. Їх встановлюють на поверхню підлоги (найчастіше) або на стіну під ухилом. Все залежить від моделі.
До складу душових дренажних каналів входить три елементи:
- Лотки;
- Сифони;
- Грати.
Для виготовлення лотка використовують пластик чи метал. Саме по ньому, за допомогою сифона, стічні води потрапляють у каналізацію. До речі, сифон необхідно час від часу прочищати. Але це внутрішні елементи. Єдиний видимий – грати. Вона є не тільки практичною складовою, адже служить для затримання більшого сміття перед тим, як воно потрапить у каналізацію, а й декоративною. Сучасні виробники виготовляють чимало різновидів ґрат – звичайні або з перфорацією, оброблені під мозаїку, плитку або камінь.
Вибір залежить від підлоги ванної кімнати. Якщо ціль – максимально сховати дренаж для душової кабіни, тоді підійде панель, яка ідеально впишеться у поверхню підлоги. Якщо ціль – виділити простір – можна сміливо встановлювати панель із перфорацією. Крім того, є також накладки зі скла різних кольорів. На додаток можна використовувати підсвічування.
Особливість монтажу виробів – встановити душовий дренажний канал (жолоб для душу) можна не тільки в ніші, але й у будь-якому зручному місці ванної кімнати, розділивши таким чином простір на дві зони.
Залежно від форми, душові канали та трапи можуть бути:
Який дренажний канал для душу купити – залежить від розмірів ванної кімнати, безпосередньо куточка для душу, та побажань покупця. Найпоширеніші прямі дренажні канали. Вони прості в експлуатації, стильні та високоякісні. На відміну від звичайного піддону, для монтажу потрібно трохи більше часу, адже варто врахувати всі нюанси: ухил для стоку води, довжину виробу, наявність панелі тощо.
У продажу є дренажні канали різних розмірів – від кількох сантиметрів до півтора метра. Але розмір – не проблема. Більшість виробів можна обрізати до необхідної довжини. Наприклад, дренажний трап від Geberit. Крім можливості обрізки, його конструкція також включає грязеуловлювач, який можна зняти. Максимальна герметизація душових виробів та інноваційна конструкція сприяють безпечним та комфортним процедурам.
Звісно, перш ніж дренажний канал купити (Київ надає для цього всі можливості), варто вивчити пропозицію на ринку та сам ринок. Наприклад, в Інтернет-магазині «Стевіан» представлені вироби європейських виробників зі світовим ім'ям:
- Ravak;
- Alca Plast;
- Viega;
- Geberit та інших.
Імениті дренажні канали прослужать не один десяток років. Тому про якість переживати не варто. Важливими є параметри виробів: форма, довжина, ширина. Дуже добре, якщо зливні трапи для душу можна регулювати по висоті, підлаштовуючи їх під рівень підлоги у ванній кімнаті. Адже якщо поверхня підлоги буде вищою або нижчою від самого виробу, тоді можуть виникнути проблеми зі стоком.
Важливо, щоб пристосування було зі звукоізоляцією – тоді звук поточної рідини нікого не бентежить.
Ціна – ще один важливий критерій вибору. Варто пам'ятати, що зазвичай товари більш відомих брендів дорожчі. Але якість коштує додаткові гроші.
Це питання скоріше риторичне, адже відповідь однозначно позитивна. Порівняно зі звичайним піддоном він має цілу низку переваг:
Душевий канал купити (Київ, як столиця, приваблює чимало відомих виробників) за лічені хвилини можна в Інтернет-магазині «Стевіан. Прямий, круглий або зі скляною накладкою – тут можна придбати будь-який дренаж для душу. Ціна порадує – завдяки доступній ціновій політиці підібрати якісний виріб може собі дозволити кожен, незалежно від соціального статусу. Головне, щоб придбаний виріб приносив задоволення та користь.