Ванна кімната сучасних людей - це часто невелике приміщення, більшу частину якого займає ванна. І хоча сьогодні все популярніше ставати душова кабінка, адже вона набагато компактніша, ванна все ж таки вперто не здає свої позиції. Тому її власники змушені максимально оптимізувати простір. У цьому може допомогти сантехніка, яка практично не займає місця. Наприклад, прихований вилив для ванни. Цей виріб, крім своїх безпосередніх функцій (з нього випливає вода певної температури та напору), також може мати перемикач на душ. Таким чином замінивши повноцінну кабінку.
Сьогодні сантехнічний ринок представляє сотні різноманітних варіацій цього виробу, що відрізняються різними конструктивними особливостями. Вилив може бути, як складовою частиною змішувачів (його ще називають у народі «гусяком» або «носиком), так і самостійним елементом.
У першому варіанті злив для ванни, вірніше, його розміри та стильові особливості залежать від основного конструкційного елемента, до якого він приєднується (наприклад, кран) . Тому придбати його простіше в комплекті, ніж окремо. Хоча у разі поломки доводиться діяти і так.
Вилив на ванну прихованого монтажу – самостійне пристосування. Вбудовані змішувачі комплектуються ним. Цей вилив можна купити і самостійно.
При виборі даного виробу варто звернути увагу на такі параметри:
Перший параметр - один з важливих. Адже вбудований вилив на ванну (він зазвичай настенный) повинен оптимально підходити. Щоб уникнути розбризкування води, виріб повинен бути з виносом, не меншим, ніж ширина борту ванни. Інакше бризки у кімнаті будуть забезпечені.
Ця сантехніка може бути довжиною від 3,2 до декількох десятків сантиметрів. Яку вибрати – залежить від наявності вільного простору та особистих уподобань. Оптимальною вважають 14-15 сантиметрів.
Виготовляють товари з матеріалів, які не піддаються корозії. Зазвичай це латунь та нержавіюча сталь. А ось покриття – це окрема історія. Від нього залежить не тільки зручність у повсякденному використанні, але й те, чи впишеться він у дизайн санвузла. Як правило, купити вилив на ванну можна з такими покриттями:
Найбільшою популярністю користуються хромовані вироби. Адже хром має бактерицидний ефект, а також захищає вироби від корозії та окислення. До того ж, глянсовий дзеркальний вигляд (або приємний матовий) особливо добре впишеться в інтер'єр у стилі хай-тек і чудово поєднуватиметься з іншими аксесуарами.
Сучасні вироби оснащені функціями проти потьмарення та механічних пошкоджень. Навіть вода не залишатиме слідів.
Це питання швидше риторичне, адже відповідь однозначна – купити. По-перше, цей настінний компонент займає трохи місця і легко встановлюється, по-друге, – він може мати перемикач на душ, по-третє, він просто стильний і простий.
Купити вбудований вилив на ванну не так вже й складно. Для цього достатньо зайти до інтернет-магазину «Стевіан» та вибрати відповідну модель у великому каталозі. До речі, тут представлені вироби від світових брендів: Grohe, Kludi, Hansgrohe, Axor, Dornbracht. Далі – кілька кліків ведмедиком і товар замовлено.
Назва найпопулярніших товарів | Ціна товару |
Вилив на ванну E 152 мм з перемикачем на душ Hansgrohe Focus E 13423000 | від 2 623 грн |
Вилив на ванну Hansgrohe Focus E 13414000 | від 2 564 грн |
Виливання для ванни KLUDI ADLON 5140705 | від 14 000 грн |
Вилив для ванни Kludi Ambienta 5350505 | від 3 451 грн |